03 dec
„Az önkéntesség támogatása, elismertetése és munkaerőpiaci hasznosítása Kelet Európában Erasmus+ projekt -2020-1-RO01-KA203-079899” címmel rendez projektindító online kerekasztal-beszélgetést a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara.
27 nov
Isaac Asimov (1920-1992) orosz származású amerikai író és biokémikus születésének centenáriuma alkalmából „Homo ex machina - ember a gépből” címmel online előadás-sorozatot rendez a Debreceni Egyetem Matematikai Intézete.
27 nov
Plenáris üléssel zárul a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán az EFOP3.6.2-16-2017-00003 „Sport-, Rekreációs és Egészséggazdasági Kooperációs Kutatóhálózat létrehozása”című projekt.
27 nov
„A jövő tudósai, a vidék jövője” címmel rendezi éves PhD-konferenciáját a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.