V. ÖKO EXPO

Vegyen részt kiállítóként Magyarország legnagyobb ökológiai rendezvényén, az V. Öko Expo-n!

A rendezvény elsődleges célja az, hogy az ökológiai gazdálkodásban érintett valamennyi szereplő számára (termelők, feldolgozók, kereskedők, szolgáltatók, tudományos szakemberek, szaktanácsadók) alkalmat nyújtson a találkozásra, az újdonságok bemutatására és az esetleg felmerülő problémák megvitatására. A kétnapos program során szakmai bemutatók, előadások és kiállítók várják az ökológiai gazdálkodás iránt érdeklődőket.

Az V. ÖKO Expo-n kiállítóként és szervezőként is jelen lesz a Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdasága.

A rendezvény látogatók számára ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött.

Várunk minden ökológiai gazdálkodásban érintett termelőt, kereskedőt, feldolgozót, szolgáltatót, innovátort és gépforgalmazót!

Az V. ÖKO Expo-n kiállítóként és szervezőként is jelen lesz a Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdasága és a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdasági Kara!