Elektronikus szavazás - 2017. május 15. 14.00-15.00 óráig

Tárgy: A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság Debreceni Tangazdaság és Tájkutató Intézethez, Nyíregyházi Kutatóintézethez és Karcagi Kutatóintézethez benyújtott igazgatói pályázatok rangsorolása.

A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság pályázatot hirdetett a DE AKIT Debreceni Tangazdaság és Tájkutató Intézet (DE AKIT DTTI) igazgatói, a DE AKIT Karcagi Kutatóintézet (DE AKIT KKI) igazgatói és a DE AKIT Nyíregyházi Kutatóintézet (DE AKIT NYKI) igazgatói tisztségének betöltésére. Az SZMSZ alapján a pályázatokat az AKIT Igazgatótanácsa véleményezi.

Határozati javaslat: A DE AKIT Igazgatótanácsa 9/2017. (V.15.) sz. határozatával ......Igen, .....Nem, ..... Tartózkodás mellett támogatja Dr. Zsembeli József, Dr. Zsombik László és Dr. Vad Attila Miklós igazgatói kinevezését.