Elektronikus szavazás - 2017. április 11.

Elektronikus szavazás - 2017. április 11. 11.00-12.00 óráig

Tárgy: A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság Nyíregyházi Kutatóintézetéhez benyújtott tudományos főmunkatársi pályázat rangsorolása.

A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság pályázatot hirdetett a Nyíregyházi Kutatóintézetbe tudományos főmunkatársi munkakör ellátására. Az SZMSZ alapján a pályázatokat az AKIT Igazgatótanácsa rangsorolja.

Határozati javaslat: A DE AKIT Igazgatótanácsa 6/2017. (IV.11.) sz. határozatával ......Igen, .....Nem, ..... Tartózkodás mellett támogatja Dr. Makádi Marianna tudományos főmunkatársi pályázatát.

Elektronikus szavazás - 2017. április 11. 10.00-11.00 óráig

Tárgy: A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság Karcagi Kutatóintézetéhez benyújtott tudományos főmunkatársi pályázat rangsorolása.

A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság pályázatot hirdetett a Karcagi Kutatóintézetbe tudományos főmunkatársi munkakör ellátására. Az SZMSZ alapján a pályázatokat az AKIT Igazgatótanácsa rangsorolja.

Határozati javaslat: A DE AKIT Igazgatótanácsa 5/2017. (IV.11.) sz. határozatával ......Igen, .....Nem, ..... Tartózkodás mellett támogatja Dr. Monori István tudományos főmunkatársi pályázatát.