Elektronikus szavazás - 2017. január 04. 10.00-12.00 óráig

Tárgy: A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság Nyíregyházi Kutatóintézetéhez benyújtott tudományos segédmunkatársi pályázatok rangsorolása.

A Debreceni Egyetem Agrár Kutatóintézetek és Tangazdaság pályázatot hirdetett a Nyíregyházi Kutatóintézetbe tudományos segédmunkatársi munkakör ellátására.

A felkért Bíráló Bizottság megállapította, hogy mind a négy benyújtott pályázat megfelel a pályázati kiírás feltételeinek. A Bizottság Gulyás Andrea Sarolta pályázatát támogatta a szakmai tapasztalata és végzettsége alapján.

Határozati javaslat: A DE AKIT Igazgatótanácsa 1/2017. (I.04.) sz. határozatával ......Igen, .....Nem, ..... Tartózkodás mellett támogatja Gulyás Andrea Sarolta tudományos segédmunkatársi pályázatát.