Westsik Vilmos-díj

Adományozható az AKIT kutatói részére, akik az AKIT érdekében tartós és kimagasló tevékenységet fejtettek ki, elsősorban a fenntartható tájgazdálkodás megvalósítása és fejlesztése területén munkásságukkal öregbítették az AKIT hírnevét, az AKIT-nak dicsőséget szereztek. Azoknak a külső szakembereknek, akik az AKIT érdekében kiemelkedő munkát végeztek, és tevékenységük előbbre vitte az AKIT fejlődését, hosszú időn át, meghatározó módon hozzájárultak az AKIT eredményes tudományos munkájához. Olyan közéleti személyiségeknek, akik rendszeres kapcsolatot tartanak az AKIT-tal, elősegítik munkáját, fejlődését.

Dr. Jolánkai Márton
dr._jolankai_marton.jpg
  • Beosztás: egyetemi tanár, professor emeritus
  • Szervezet: Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar Növénytermesztési Intézet